بالکن‌ها یک فضای مهم و کاربردی هستند که گاه نیاز به پوشیده شدن دارند. ساخت بالکن شیشه‌ای ایده‌ای است که در آن هم بالکن پوشانده می‌شود و هم اینکه می‌توان از داخل بالکن به طور بهتر استفاده کرد.

نحوه ساخت بالکن شیشه‌ای ساده است اما بهتر است به کارشناسان خبره سپرده شود تا میان انواع شیشه‌ها، مناسب‌ترین نوع آن را با توجه به نیاز شما انتخاب کرده و کار را به صورت اصولی انجام دهند.

بالکن شیشه‌ای

بالکن‌ها به طور عادی دارای نرده یا دیواری کوتاه هستند که از یک تا سه طرف باز هستند. باز بودن بالکن شاید بد نباشد اما باعث می‌شود که نتوان در چهار فصل سال آزادانه از آن استفاده کرد.

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

پوشاندن بالکن با حصیر، پرده و نرده چندان جالب نیست و نمای بصری ساختمان را به هم می‌زند. بهترین راهکار استفاده از شیشه است که ماده‌ای شفاف بوده و همچون دیوار، بالکن را می‌پوشاند.

ساخت بالکن شیشه‌ای از گذشته‌ها وجود داشته است اما در چند سال اخیر به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. در چنین روشی سرتاسر بالکن با شیشه پوشانده می‌شود.

شیشه‌هایی که از آن برای پوشاندن بالکن استفاده می‌شود به صورت پانل بوده که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند که میان آن فضای خالی وجود ندارد بنابراین امکان تبادل هوا به صفر می‌رسد.مزیت استفاده از بالکن شیشه‌ای

مزیت استفاده از بالکن شیشه‌ای

اگر ساخت بالکن شیشه‌ای رواج یافته است به دلیل مزایای بی‌شماری است که دارد. بالکن‌های شیشه‌ای طوری ساخته شده‌اند که شیشه به عنوان عایق عمل می‌کند در نتیجه جلوی ورود صداهای ناهنجار و بلند را می‌گیرند،

مانع از ورود هوای آلوده به داخل می‌شوند، اجازه ورود گرد و خاک را نمی‌دهند و در برابر قطرات برف و باران همچون مانع عمل کرده که باعث می‌شود فضای داخل بالکن همیشه خشک بماند.

در هوای گرم سال از وسایل سرمایشی و در هوای سرد از سیستم های گرمایشی استفاده می‌شود که در هر دوی آن‌ها از انرژی استفاده می‌شود. با باز کردن درب بالکن انرژی سرمایش و گرمایشی هدر می‌رود که با شیشه کردن از اتلاف انرژی جلوگیری می‌شود در نتیجه هزینه‌ها تا حدودی پایین می‌آید.

بیشتر بخوانید: ارزان ترین قیمت بالکن شیشه ای [مزایا+معایب]

حشرات مانند پشه و مگس، مورچه و پرنده‌ها تمایل عجیبی به ورود به بالکن‌ها دارند که شیشه همچون حفاظ از ورود حشرات موذی و لانه سازی پرندگان در داخل بالکن جلوگیری می‌کند.

گاهی ممکن است در بالکن چیزی از دست بیفتد که روی ماشین پارک شده در کوچه افتاده یا اینکه کودک یا بزرگسالی تعادل خود را از دست بدهد که شیشه بالکن مانع از سقوط افراد و اجسام می‌شود. شیشه همچون حفاظ عمل کرده که امنیت بالکن و در نهایت ساختمان را بالا می‌برد.

شیشه‌ بالکن به صورت روکار اجرا می‌شود بنابراین در هر زمانی که فرد مایل باشد بدون نیاز به تخریب می‌تواند نسبت به نسب آن اقدام نماید. تمیز کردن شیشه‌ها کاری بسیار ساده است که با یک دستمال مرطوب به راحتی انجام می‌شود.‌انواع بالکن شیشه‌ای

انواع بالکن شیشه‌ای

ساخت بالکن شیشه‌ای در انواع مختلف انجام می‌شود که ممکن است برقی یا غیر برقی باشند. بالکن شیشه‌ای می‌تواند ثابت بوده که در آن پنجره‌هایی کوچک برای باز شدن و تهویه هوا وجود دارند.

برخی از شیشه‌ها روی ریل سوار شده‌اند که کشویی بوده و رو به چپ و راست باز و بسته می‌شوند. شیشه بالکن‌ می‌تواند ریلی تاشو یا تاشو جمع شو باشد که در این حالت کاملا تا انتها باز می‌شوند.

اگر فضای بالکن کوچک باشد استفاده از کرکره‌ توصیه می‌شود. شیشه کرکره‌ای بالکن فضای چندان زیادی را اشغال نمی‌کند. بعضی از انواع شیشه بالکن‌ها طوری هستند که می‌توان آن‌ را با نوع دیگری ترکیب کرد که در این حالت ترکیبی از چند نوع شیشه بالکن به وجود می‌آید.

نحوه ساخت بالکن شیشه‌ای با توجه به مدل آن انجام می‌شود که بهتر است به تکنسین مجرب سپرده شود. شیشه بالکن‌ها را می‌توان شفاف، رنگ، مات و دودی سفارش داد.

بیشتر بخوانید :نصب شیشه بالکن 

ساخت بالکن شیشه‌ای

ساخت بالکن شیشه‌ای

ساخت بالکن شیشه‌ای فضایی متفاوت و شگفت انگیز و فراتر از رویاهای شما به وجود می‌آورد که توسط کارشناسان مجرب بهترین شرکت به نام شیشه بالکن انجام می‌شود. قبل از اینکه دیر شود نسبت به سفارش و نصب شیشه در بالکن خانه و محل کار خود اقدام نمایید که با هزینه‌ای مناسب انجام خواهد شد.

گروه فنی مهندسی اکبرزاده

شرکت فنی مهندسی اکبرزاده از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را اغاز کرده است و در زمینه شیشه بالکنی تاشو، کابین دوش حمام، درب اتوماتیک شیشه ای، شیشه اسلایدینگ، سیستم تجاری، پارتیشن شیشه ای و …. فعالیت می‌کند .

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط