درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انتخاب هایی به شمار می رود که قابلیت تحت تاثیر قرار دادن چشم انداز ساختان را داشته و در هر مکانی قابل استفاده می باشد. مهم نیست که چه مقدار فضا برای درب اتوماتیک شیشه نیاز دارید زیرا انواع مختلف این نوع درب ها به شما کمک می کند تا از کمترین فضا، بهترین و بیشترین بهره را ببرید. مجموعه فنی مهندسی اکبرزاده با کادر حرفه ای می تواند بهترین انتخاب شما برای ورودی ساختمان مسکونی، تجاری، رستوران، بیمارستان و ... باشد. فریم های این نوع درب، آلومینیوم آنادایز بوده و رنگ بندی بسیار متنوعی را دارا می باشد.

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای

پیشرفت تکنولوژی در ساختمان‌سازی باعث شده از ابزارها و وسایل نوینی استفاده شود که رفاه و آسایش بیشتری را برای استفاده کنندگان به همراه داشته باشد. درب اتوماتیک یکی از این ابزارهای نوین است که جایگزین درب‌های قدیمی و لولایی شده است.

درب اتوماتیک شیشه ای از انواع بسیار رایج درب برقی می‌باشد. این نوع درب معمولاً در اماکن عمومی و ادارات که رفت و آمد زیاد است به کار می‌رود. استفاده از این درب‌ها باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی توسط سیستم‌های حرارتی و برودتی می‌شود. درب شیشه‌ ای اتوماتیک را در پاساژها، بانک‌ها و … می‌توان مشاهده کرد. این درب‌ها ظاهری بسیار زیبا و مدرن دارند. هم‌چنین از دیگر مزایای این درب‌ها صدای کم آن‌هاست.

درب اتوماتیک شیشه ای

عوامل مهم در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای عامل تعداد تردد در روز ، کشور سازنده، میزان گارانتی، میزان وارانتی، محل نصب و قیمت می باشد.
تقریبا از اوایل دهه 70 اپیدمی نصب درب اتوماتیک شیشه ای در سازمان و اماکن عمومی شروع شد، و دلیل اصلی آن کنترل مصرف انرژی و تردد راحت و عایق کاری مجتمع و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی بود، ضمنا در متر شهرهای بزرگ جهان جهت حفظ جان مسافران از این نوع درب ها بسیار استفاده می گردد.
این درب جهت سایز مدل ها بسیار پر کاربردتر می باشد و در دو مدل عرضه می گردد.
1ـ حالت دو لنگه که در این حالت دو لنگه به صورت ثابت روی موتور نصب می گردد و دو لنگه دیگر به صورت متحرک توسط تحریک چشمی بالا درب و یا ریموت کنترل باز و بست می گردد.
2ـ حالت تک لنگه این که در این حالت به دلیل فضای محدود ورودی فقط یک لنگه متحرک می باشد و معمولا یک لنگه هم ثابت می باشد.
لوازم کنترل accessorise: در این سیستم می توان از تجهیزات کدینگ، کارت خوان، اثر انگشت جهت کنترل رفت و آمد و قفل برقی و راداری بین دهانه درب استفاده نمود.
ابعاد استاندارد درب 1 متر عرض در 2.40 ارتفاع می باشد و معمولا فریم ها از جنس آلومینیوم یا استیل می باشد. ابعاد پروفیل های مجاوی 3.5 و 5.5 سانت و پروفیل های کف 5.5 و 8 سانت می باشد. در حالت های آنادایز و فرم ساده استفاده نمود. و در مدل فریم استیل دو رنگ طلایی (مات و براق) و نقره ای (مات و براق) استفاده نمود. شیشه ها هم می توانند به نرگ سفید، آبی، دودی و برنزی باشد و روی آن ها با سیستم سند بلاست طرح مورد نظر را چاپ نمود و ضخامت شیشه ها 10 میل و 6 میل می باشد.

نمونه پروژه های انجام شده درب اتوماتیک شیشه ای
مشاوره رایگان
ارائه مشاوره حضوری اولیه کاملا
رایگان و حرفه ای