شیشه بالکنی تاشو

شیشه بالکنی تاشو که به آن بالکن شیشه ای نیز گفته می شود به عنوان یک پوشش و یا حفاظ بوده که بر روی تراس یا بالکن خانه یا محل کار اجرا می شود. مهم ترین هدف از نصب شیشه تاشو بالکن، کاهش خطرات سقوط افراد از بالکن و یا تراس است که می تواند مسئله بسیار مهمی باشد. مجموعه فنی مهندسی اکبرزاده بزرگترین نمایندگی رسمی پخش شیشه تاشو بالکنی در تهران و کرج می باشد که مستقیم تمامی یراق آلات را از ترکیه وارد و مونتاژ می کند که این امر باعث ایجاد قیمت بسیار پایین این نوع پنجره ها برای مشتریان عزیز می باشد. لازم به ذکر است که شیشه استفاده شده در این محصول 8 میلی متر و از نوع سکوریت مقاوم می باشد.

انواع شیشه بالکنی

در بالکن ها می توان از انواع مدل های شیشه بالکنی استفاده کرد

بالکن شیشه ای یا همان شیشه تراس چیست؟

ابتدا لازم است که بگوییم شیشه بالکن یا همان شیشه تراس ، هدف اصلی استفاده از آن برای حفاظت بوده که البته در دهه اخیر زیبایی ساختمان نیز از مزایای جدید استفاده از شیشه تراس است.

نحوه استفاده از شیشه های ساختمانی و طراحی و اجرای مناسب آن میتواند منزل و یا محل کار شما را خاص نماید و جلوه خاصی به محیط ببخشد.

شیشه های بالکنی در ابعاد و اشکال مختلف تولید میشود که در بخش بعدی این مقاله انواع آن را معرفی خواهیم کرد، به عنوان مثال شیشه بالکن اگر به صورت متحرک باشد میتوانید در فصول مختلف آن را باز یا بسته نگه دارید و همچنین زمانی که کودکی در خانه دارید میتوانید محل تراس یا بالکن خود را ایمن نگه دارید و همچنین از ورود آلودگی هوا یا حشرات مزاحم نیز میتوانید جلوگیری کنید.

بالکن شیشه ای را میتوان در هر شرایط آب و هوایی نصب کرد حتی ضخامت و مقاوت آن ها را تغییر داد، بلکه شاید برای شما جالب باشد که بدانید شیشه های بالکنی در برابر بادهایی تا 300 کیلومتر بر ساعت هم مقاومت میکنند…!

شیشه های مورداستفاده برای بالکن ، از نوع سکوریت بوده و مقاوت بسیار بالایی دارد.

همانطور که اطلاع دارید شیشه های سکوریتی به دلیل شوکی که موقع تولید به آن ها وارد میشود مقاموت آن را بسیار بالا میبرد به همین دلیل بهترین نوع شیشه برای بالکن های شیشه ای هست.

نمونه پروژه های انجام شده شیشه بالکنی تاشو
مشاوره رایگان
ارائه مشاوره حضوری اولیه کاملا
رایگان و حرفه ای