کابین دوش حمام

امروزه طراحان دکوراسیون های داخلی توجه خود را علاوه بر حال و پذیرایی و آشپزخانه، به حمام نیز معطوف می کند. یکی از راه های ایجاد یک دکوراسیون جذاب برای حمام، استفاده از کابین دوش حمام شیشه ای می باشد که یراق آلات استفاده شده در این نوع کابین، مختلف می باشد که از آلومینیوم و یا استیل استفاده می شود. شیشه های استفاده شده در این محصول هم مثل مابقی سیستم های شیشه ای شرکت فنی مهندسی اکبرزاده از سکوریت می باشد که بستگی به نوع یراق از 6 میلی متر تا 10 میلی متر قابل استفاده می باشد.

ویژگی های کابین دوش حمام

کابین دوش حمام شامل یک محفظه، سینی و دوش حمام می باشد. کابین دوش حمام محصولی بسیار کاربردی برای جداسازی محل استحمام و از فضای دیگر حمام می باشد . یکی از مشکلات بهداشتی که حمام دارد این است که دستشویی فرنگی و حمام در یک فضا می باشد . این محصول راه حل بسیار مناسبی برای جداسازی محل استحمام از سرویس بهداشتی و افزایش بهداشت می باشد. از ویژگی های این محصول می توان به ضد آب بودن و هم چنین آنتی باکتریال بودن فضای کابین دوش اشاره کرد.

کابین دوش (دوردوشی / اتاق دوش)

امروزه طراحان دکوراسیون‌های داخلی توجه خود را علاوه بر حال و پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب، به حمام نیز معطوف می‌کنند. یکی از راه‌های ایجاد یک دکوراسیون جذاب برای حمام، استفاده از کابین دوش است که می‌تواند به تکمیل شدن این فضا کمک شایانی کند و لحظات آرامش‌بخشی را برای شما فراهم آورد.

کابین دوش را می‌توان به دو نوع تقسیم و تعریف کرد:

1 ـ دور دوشی: فضایی اتاق مانند که معمولاً در اطراف دوش حمام بر روی زمین، سکو، لبه یا زیردوشی و یا حتی بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود تا مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شده و هوای گرم را در اطراف دوش نگه دارد. دوردوشی مزایای فراوان دیگری نیز دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

2 ـ اتاق دوش: فضایی اتاق مانند که دارای تجهیزاتی مانند دوش، وان، جکوزی، زیر دوشی و … بوده و در فضایی غیر از حمام نصب می‌شود تا مکانی را برای استحمام به وجود آورد.

نمونه پروژه های انجام شده کابین دوش حمام
مشاوره رایگان
ارائه مشاوره حضوری اولیه کاملا
رایگان و حرفه ای