امروزه کمتر خانه‌ای وجود دارد که دارای حیاط باشد. بعضی خانه‌هایی هم که حیاط دارند طوری ساخته شده‌اند که دارای بالکن هستند.بالکن فضایی مفید و کاربردی بوده که گاه به دلیل ورود قطرات آب و باران، حشرات موذی، پرندگان و … بی استفاده و کثیف باقی می‌ماند. شیشه بالکن ثابت ایده بسیار مفیدی است که امروزه در بسیاری از خانه‌های ویلایی و آپارتمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

ا

شیشه بالکن

در سال‌های اخیر استفاده از شیشه بالکن بسیار رایج شده است. به طور کلی بالکن‌ها دارای نرده یا دیوار کوتاه هستند که مابقی فضای آزاد بوده و امکان ورود هوا و حشرات را به داخل فراهم می‌آورند. شیشه ماده‌ای شفاف است که با آن می‌توان بالکن را پوشاند. شیشه بالکن قابلیت سفارش را داشته که می‌توان آن را به طور تمام قد یا نیم قد سفارش داد.

بیشتر خوانید : نحوه کارکرد شیشه بالکن تاشو جمع شو و انواع آن

شیشه بالکنشیشه بالکن به صورت چند تکه‌ای بوده که در کنار یکدیگر نصب می‌شوند و میان آن فضای خالی وجود ندارد در نتیجه همچون دیوار عمل کرده و عایقی بین بیرون و درون ساختمان است. شیشه بالکن انواع مختلفی دارد که یکی از محبوب‌ترین نوع آن شیشه بالکن ثابت است

شیشه بالکن ثابت

با نصب شیشه بالکن ثابت چون شبیه دیوار عمل می‌کند باعث می‌شود که بالکن بخشی از داخل ساختمان محسوب شود. شیشه بالکن همچون دیواری محافظ بوده که منجر به پوشش بالکن و تراس می‌شود و از آنجایی که به نمای بصری آسیبی نمی‌رساند ظاهر ساختمان را زشت نکرده و می‌توان از آن با خیالی آسوده استفاده کرد.

شیشه بالکن از نوع ثابت از سقف تا کف را پوشانده و در جای خود لایتغیر هستند یعنی نمی‌توان آن را حرکت داد بلکه یک یا نهایتا چند تا از پنجره‌ها قابلیت باز شدن را دارند و مابقی به طور همیشگی در جای خود باقی می‌مانند.

شیشه بالکن ثابت نیازی به تخریب نداشته و به صورت روکار اجرا می‌شود بنابراین در خانه‌هایی که تاکنون چنین چیزی نصب نشده است نیز قابلیت اجرا را دارد.

بیشتر بخوانید:شیشه سکوریت بالکن

مزایای استفاده از شیشه بالکن ثابت

هنگامی که ایده‌ای نو معرفی می‌شود همگان دنبال مزیت‌های آن هستند. شیشه بالکن ثابت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به دلیل داشتن مزایا روز به روز بر تعداد مشتریان آن افزوده می‌شود.

شیشه‌های ثبت بالکن در ابعاد و شکل‌های مختلف قابل سفارش هستند بنابراین آن‌ها را در بالکن های مربع، مستطیل و گرد بدون هیچ محدودیتی می‌توان نصب کرد.

شیشه بالکن ثابت دارای ضخامت کافی بوده که استحکام سازه‌ای بالایی دارد در نتیجه در برابر ضربه، فشار، زلزله و … مقاومت خوبی دارد.

شیشه بالکن ثابت عایق ساختمان محسوب می‌شود زیرا مانع از اتلاف انرژی شده و از هدر رفت انرژی سرمایی و گرمایشی ساختمان جلوگیری می‌کند. از سویی دیگر عایق صوتی نیز محسوب می‌شود زیرا سراسر فضای بالکن را پوشانده است و مانع از ورود صداهای مزاحم به داخل ساختمان خواهد شد.

مزایای استفاده از شیشه بالکن ثابتبرف و باران می‌توانند در بالکن تجمع یابند که با استفاده از شیشه بالکن ثابت این مشکل حل خواهد شد در نتیجه شستشوی فضای داخل بالکن ساده‌تر انجام می‌شود. با بستن پنجره‌ها هوای کثیف و آلوده به داخل ساختمان راه نمی‌یابد و حشرات موذی و پرندگان اجازه ورود به داخل را نخواهند داشت.

از آنجایی که از شیشه به عنوان پوشش استفاده شده است جلوی نور گرفته نمی‌شود. شیشه نصب شده می‌تواند کاملا شفاف بوده یا اینکه مات و رنگی سفارش داده شود. شیشه به راحتی با دستمال مرطوب تمیز می‌شود در نتیجه بابت نظافت مشکلی وجود نخواهد داشت. قیمت شیشه بالکن به صورت متری حساب می‌شود در نتیجه خرد و سفارش آن از نظر اقتصادی به صرفه بوده که برای همیشه در جای خود ماندگار خواهد بود.

نصب شیشه بالکن ثابت

نصب شیشه بالکن ثابت نیازمند تخصص است بنابراین کار باید به نصاب حرفه‌ای سپرده شود. شیشه بالکن باید در جای درست خود قرار گیرد تا استحکام لازم را داشته و باز و بسته کردن قسمت‌های متحرک آن راحت انجام شود.

نصب شیشه بالکن ثابتدر نصب شیشه بالکن ثابت استفاده از یراق آلات اورجینال و چسب ویژه الزامیست تا ثبات و دوام لازم را داشته باشد. شیشه نیز باید از مواد با کیفیت تهیه شده باشد تا مقاومت آن بالا بوده و بتواند در برابر عوامل خارجی مخرب دوام آورد.

بیشتر بخوانید:نحوه نصب شیشه بالکن تاشو

گروه شیشه بالکن در کنار شما عزیزان است تا بتوانید مناسب‌ترین شیشه بالکن ثابت و انواع شیشه بالکن‌ها را برای بالکن خانه خود نصب کنید.

گروه فنی مهندسی اکبرزاده

شرکت فنی مهندسی اکبرزاده از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را اغاز کرده است و در زمینه شیشه بالکنی تاشو، کابین دوش حمام، درب اتوماتیک شیشه ای، شیشه اسلایدینگ، سیستم تجاری، پارتیشن شیشه ای و …. فعالیت می‌کند .

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط