یکی از محصولاتی که به تازگی در بسیاری از ساخت و سازهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد شیشه بالکن تاشو می‌باشد. شیشه بالکن تاشو توانسته است تا جایگاه خوبی در بین سازندگان و طراحان پیدا کند و این امر به واسطه‌ی مزایایی بوده است که برای ساختمان فراهم می‌آورد؛ اما مزایای شیشه بالکن تاشو چه چیزهایی هستند؟

از آنجایی که تقاضا برای این محصول روز به روز افزایش پیدا می‌کند تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به معرفی و بررسی مزایای شیشه بالکن تاشو بپردازیم و آن را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما نیز کنجکاو هستید تا در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید، به هیچ عنوان ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید.

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

مزایای شیشه بالکن تاشو: چرا باید از آن استفاده کنید؟

اشغال فضای کمتر

1-باز و بسته شدن آسان

یکی از بزرگترین مزایای شیشه بالکن تاشو باز و بسته شدن آسان آن می‌باشد. با وجود این که شاید باز و بسته کردن شیشه بالکن تاشو نسبت به انواع دیگر شیشه بالکن از جمله شیشه بالکن لولایی و ریلی سخت‌تر به نظر برسد اما بسیار راحت می‌باشد.

2-امکان جمع شدن کامل تمامی شیشه‌ها

شاید این مورد را بتوان یکی از بزرگترین مزایای شیشه بالکن تاشو دانست. تصور کنید که مساحتی به ابعاد ۲ در ۲۱ متر را با استفاده از شیشه بالکن پوشش می‌دهید.

اگر از انواع دیگر شیشه بالکن به غیر از نوع تاشو استفاده کرده باشید، تنها قسمت‌های مشخصی از این پوشش را می‌توانید باز کرده و به محیط بیرون دسترسی پیدا کنید اما هنگامی که از شیشه بالکن تاشو استفاده کرده باشید، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که تمامی این مساحت را بر روی یکدیگر تا کرده و کاملا به محیط بیرون دسترسی پیدا کنید.

3-اشغال فضای کمتر

یکی از مزایای شیشه بالکن تاشو که باعث می‌شود این محصول در فضاهای کوچک نیز قابل استفاده باشد، کم بودن فضای مورد نیاز آن است. تصور کنید که به جای شیشه بالکن تاشو از یک شیشه بالکن لولایی استفاده کرده باشید.

برای هر بار باز و بست کردن این شیشه نیاز است تا حداقل فضایی به اندازه عرض این شیشه را در اختیار داشته باشید اما برای این که بتوانید شیشه بالکن تاشو را باز و بسته کنید به نصف همین فضا نیاز خواهید داشت و این مزیتی بسیار بزرگ خواهد بود.

4-جلوگیری از ورود انواع آلودگی

یکی از مشکلات بزرگی که همواره زندگی شهروندان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، حضور انواع آلودگی‌های مختلف در محیط شهری می‌باشد. این آلودگی‌ها را می‌توان به دو دسته‌ی کلی تقسیم‌بندی کرد و از مزایای شیشه بالکن تاشو این است که از ورود هر دو نوع آلودگی به محیط جلوگیری به عمل خواهد آورد. در ادامه این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:شیشه بالکن ریلی

  • جلوگیری از ورود انواع گرد و غبار

یکی از آلودگی‌هایی که شیشه بالکن تاشو از ورود آن به محیط جلوگیری به عمل خواهد آورد، انواع گرد و غبار می‌باشد. همه‌ی ما تمایل داریم که پس از یک روز سخت کاری در محیطی شیک و تمیز به استراحت بپردازیم.

با نصب شیشه بالکن تاشو می‌توانید از این مزیت برخوردار شوید که همواره محیط بالکن شما تمیز بوده و توسط گرد و غبارهای شهری تحت تاثیر قرار نگیرد.

  • جلوگیری از ورود آلودگی‌های صوتی

از دیگر مزایای شیشه بالکن تاشو جلوگیری از ورود آلودگی‌های صوتی می‌باشد. گاهی اوقات آلودگی‌های صوتی به شدت افزایش می‌یابد و می‌تواند به راحتی آرامش شما را مختل کند. پیشنهاد می‌کنیم تا با نصب شیشه بالکن تاشو، یک محیط خصوصی و آرامش بخش را برای خود ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید : معرفی و بررسی انواع شیشه بالکن تاشو

5-افزایش امنیت بالکن

افزایش امنیت بالکناز دیگر مزایای شیشه بالکن تاشو افزایش امنیت می‌باشد. بسیاری از افراد (به خصوص کسانی که کودک خردسال دارند) ترجیح می‌دهند تا با استفاده از شیشه بالکن تاشو، محیط بالکن خود را ایزوله کرده و از رخ دادن اتفاقات احتمالی جلوگیری کنند.

تمامی شیشه‌های بالکن از جنس شیشه سکوریت (نشکن) بوده و همچنین توسط باکیفیت‌ترین و مستحکم‌ترین یراق آلات نصب می‌شوند و این موضوع سبب می‌شود تا امنیت محیط به بهترین شکل حفظ شود.

6-حفظ حریم خصوصی

یکی دیگر از مزایای شیشه بالکن تاشو حفظ حریم خصوصی می‌باشد. اگر بر روی حریم خصوصی خود حساس هستید می‌توانید تا با استفاده از شیشه‌های رفلکس‌دار یا مات، امکان مشاهده محیط داخل از بیرون را از بین ببرید.

شیشه‌های رفلکس‌دار شیشه‌هایی هستند که مانند یک آینه‌ی یک طرفه عمل می‌کنند. به این معنا که امکان مشاهده محیط بیرون از داخل وجود خواهد داشت اما نمی‌توانید محیط داخل را از بیرون مشاهده کنید چرا که با بازتاب تصویر خود مواجه خواهید شد.

شیشه‌های مات نیز شیشه‌هایی هستند که امکان مشاهده از دو طرف را مختل می‌کنند. به این صورت که از هیچ کدام از سمت‌ها (داخل و بیرون) امکان مشاهده سمت دیگر را نخواهید داشت.

یکی از معایبی که این نوع شیشه به همراه خواهد داشت این است که دیگر نمی‌توانید از چشم انداز اطراف ساختمان خود استفاده کنید به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم که برای حفظ حریم خصوصی استفاده از شیشه‌های رفلکس‌دار را در اولویت قرار دهید.

بیشتر بخوانید:انواع شیشه بالکن

7-افزایش زیبایی ساختمان

افزایش زیبایی ساختمان
اگر قصد دارید تا یک معماری زیبا و مدرن را از ساختمان خود نشان دهید، استفاده از شیشه بالکن تاشو می‌تواند یکی از بهترین تصمیم‌ها باشد.

از بزرگترین مزایای شیشه بالکن تاشو می‌توان به طراحی و جلوه‌ی بسیار خاص آن اشاره کرد. شما می‌توانید تا با نصب این محصول، زیبایی ساختمان خود را دوچندان کنید.

8-نصب آسان

یکی دیگر از مزایای شیشه تاشو بالکن نصب آسان آن می‌باشد. حتی اگر در ابتدای طراحی ساختمان هیچ جایی را برای نصب شیشه بالکن تاشو نیز در نظر نگرفته باشید، باز هم این امکان وجود دارد که این محصول را مورد استفاده قرار دهید.

گروه فنی مهندسی اکبرزاده

شرکت فنی مهندسی اکبرزاده از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را اغاز کرده است و در زمینه شیشه بالکنی تاشو، کابین دوش حمام، درب اتوماتیک شیشه ای، شیشه اسلایدینگ، سیستم تجاری، پارتیشن شیشه ای و …. فعالیت می‌کند .

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

با افتخار روزانه ۳ الی ۵ پروژه اجرایی در سطح استان تهران و کرج را دارا می باشد. این شرکت با افتخار در اکثر نقاط کشور نمایندگی اجرایی سیستم بالکنی را دارا می باشد . شرکت فنی مهندسی اکبر زاده با کادر حرفه‌ای بزرگترین مجری سازه‌های شیشه‌ای لوکس در تهران و کرج می‌باشد.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا با بررسی مزایای شیشه بالکن تاشو، مطالب و نکاتی کلیدی را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم مطالب گفته شده مفید واقع شده باشند.شما همچنین می‌توانید با کارشناسان شرکت شیشه بالکن اکبرزاده تماس برقرار نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

سوالات متداول

مزایای استفاده از شیشه بالکن تاشو چیست؟

نصب آسان،، افزایش فضا و زیبایی و امنیت بالکن،عایق صدا و گرد و غبار،محافظت از بالکن در برابر باد و باران ،تنوع در طرح و رنگ ، قابلیت جمع شدن

با توجه به مزایا شیشه بالکن تاشو، آیا استفاده از آن برای من مناسب است؟

این سوال به نیازها و سلیقه شما بستگی دارد. اگر به دنبال افزایش فضای بالکن، زیبایی بالکن، عایق صدا و گرد و غبار، افزایش امنیت بالکن و محافظت از بالکن در برابر باد و باران هستید، شیشه بالکن تاشو می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط