جان پناه شیشه ای

یکی دیگر از محصولات مجموعه فنی مهندسی اکبرزاده، نرده شیشه ای یا همان جان پناه شیشه ای می باشد که به دلیل شفافیت شیشه ای، دارای قابلیت هماهنگی با اکثر فضاها و سبک های معماری بوده و با ایجاد ساختاری یکپارچه و شفاف مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در این نوع سیستم می توان از سکوریت 10 میل به بالا استفاده کرد که نکته بسیار مهم این است که از شیشه لمینت شده استفاده شود. شیشه لمینت از دو لایه شیشه سکوریت شده تکمیل شده که بین این دو شیشه از موادی چسبنده و مقاوم استفاده می شود که از نظر پایان کار آتش نشانی نیز مورد تایید باشد. یراق آلات استفاده شده از نوع متنوع اکسپوز، هندریل، اسپیگات و ... می باشد.

ویژگی های جان پناه شیشه ای

همان‌طور که می‌دانید و اسمش مشخص است، جان‌پناه به‌عنوان حفاظی است در برابر جان. فقط به علت استفاده از شیشه موجب زیبایی چند برابر آن و انتخاب افراد خاص از این محصول است. در هنگام ساخت هندریل شیشه ای باید به نکاتی از لحاظ امنیتی توجه لازم را نمود. قیمت جان پناه شیشه ای بر اساس متراژ شیشه است. قیمت جان پناه شیشه ای براساس انتخاب فریم که از استیل و یا از آلومینیوم می‌باشد و نوع شیشه، شیشه لمینیت است؛ و یراق‌آلات انتخابی از بست پایه استیل تا شیشه انتخابی بر قیمت جان پناه شیشه ای تأثیر بسیاری دارد.

هندریل شیشه ای

هندریل چیست؟ یکی از محصولات نو در زمینه نرده و حفاظ، هندریل شیشه‌ای است. هندریل به دلیل شفافیت شیشه دارای قابلیت هماهنگی با اکثر فضاها و سبک‌های معماری بوده و با ایجاد ساختاری یکپارچه و شفاف مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این هندریل‌ها دارای طرح‌های بسیار متنوعی هستند و درعین‌حال امکان استفاده از طیف گسترده‌ای از یراق‌آلات و شیشه‌های سکوریت، شیشه لمینت و خم در آن‌ها وجود دارد. این عوامل سبب شده که هندریل شیشه‌ای علاوه بر زیبایی بصری، ایمنی بسیار بالایی را تأمین کند.

شیشه سکوریت علاوه بر داشتن شفافیت از نظر استحکام نیز بسیار قوی است و در برابر فشار و ضربه نیز می تواند بسیار مقاوم باشد. بنابراین هندریل شیشه ای از نظر امنیت بسیار عالی خواهد بود. طراحی اجرای هندریل شیشه ای نیاز به دقت و مهارت بالایی داشته و نیاز است که در هر بخش از آن ظرافت به طور دقیق اعمال شود.

از هندریل شیشه ای برای تراس ها نیز استفاده می شود. به این ترتیب که سبب می شود یک نمای شفاف ایجاد شود. شیشه هایی که برای این هدف استفاده می شود دارای سه برابر استحکام به نسبت سایر موارد هستند. این شیشه ها توان تحمل فشار و ضربه از بیرون را دارند.

در هندریل‌های شیشه‌ای به کمک یراق استیل و شیشه و همچنین تأمین ایمنی بسیار بالا، به نمایی زیبا و خیره ‌کننده‌ای نیز دست‌یافت. همین‌طور می‌توان از ترکیب شیشه و آلومینیوم نیز استفاده کرد. برای نصب هندریل شیشه‌ای نیاز به شخصی کاردان، متخصص با دانش فنی، دقت و ظرافت داشته باشد تا بتواند زیبایی و امنیت بالا در ساختمان با وجود هندریل شیشه‌ای ایجاد نماید. از مهم‌ترین مزایای هندریل شیشه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان استفاده در داخل و خارج ساختمان
استفاده به عنوان نرده راه‌پله و جان‌پناه و بالکن
ایمنی بالا که با شیشه لمینیت با ضخامت مناسب حاصل می‌شود.
نصب سریع و درعین‌حال ساده و کم‌هزینه

نمونه پروژه های انجام شده جان پناه شیشه ای
مشاوره رایگان
ارائه مشاوره حضوری اولیه کاملا
رایگان و حرفه ای