قیمت شیشه کشویی بالکن یکی از عبارات پر جستجویی است که اخیرا مردم به دنبال آن می‌گردند. شیشه کردن بالکن باعث ایجاد فضای داخلی خصوصی شده که فرصت بیشتری برای استفاده از آن را فراهم می‌آورد. شیشه همچون دیواری شفاف برای بالکن به کار می‌رود در سال‌های اخیر به شدت در زندگی شهر نشینی از آن استقبال شده است.

شیشه کشویی بالکن

همیشه فضای داخل خانه برای زندگی کردن کافی نیست به همین دلیل گاهی افراد به این فکر می‌افتند که از بالکن به طور هوشمندانه استفاده کرده و به نحوی آن را به خانه بیفزایند. شیشه کردن بالکن ایده بسیار خوبی است که جلوی نور را نمی‌گیرد اما چندین متر به فضای داخلی می‌افزاید.

شیشه کردن بالکن نه تنها برای خانه بلکه برای برای مکان‌های دیگر مانند رستوران‌ها، کتابخانه، آرایشگاه، ادارات و … نیز کاربردی است. با شیشه کردن بالکن چنین فضایی به بخش داخلی افزوده می‌شود که می‌توان از آن به طور بهینه و کارا استفاده کرد.

شیشه‌هایی که برای بالکن طراحی شده‌اند انواع مختلف دارند. نوعی از شیشه‌ها کشویی بوده که به آن‌ها شیشه کشویی بالکن گفته می‌شود.

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

شیشه بالکن ریلی نام دیگر شیشه بالکن کشویی است که توسط چرخ‌های مخصوص روی ریل بالا و پایین سوار می‌شود در نتیجه می‌تواند آزادانه در جهت افقی به چپ و راست کشیده تا باز و بسته شود. قیمت شیشه کشویی بالکن بسیار مناسب بوده به همین دلیل از آن به خوبی استقبال شده است.

بیشتر بخوانید: ارزان ترین قیمت بالکن شیشه ای [مزایا+معایب]

مزیت استفاده از شیشه کشویی بالکن

مزیت استفاده از شیشه کشویی بالکنقیمت شیشه کشویی بالکن حتی اگر هم بالا باشد ارزش سفارش دادن و نصب کردن را دارد. شیشه ماده شفافی است که جلوی نور را نمی‌گیرد و اجازه تماشای منظره بیرون را از داخل می‌دهد به همین دلیل عاملی مزاحم شناخته نمی‌شود. شیشه‌های مخصوص بالکن به صورت پانل هستند که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و میان آن‌ها فاصله‌ای وجود ندارد بنابراین همچون دیوار کاملا بالکن را می‌پوشانند. مزایای استفاده از شیشه بالکن کشویی عبارتند از:

 • امنیت بالکن را بالا می‌برند.
 • حریم خصوصی به وجود می‌آورند.
 • هوای آلوده نمی‌تواند به داخل راه یابد.
 • اجازه ورود حشرات موذی را به داخل نمی‌دهند.
 • عایق صداهای نامطلوب و مزاحم محسوب می‌شود.
 • از اتلاف انرژی سرمایی و گرمایی جلوگیری می‌کنند.
 • از ورود گرد و خاک به فضای داخل جلوگیری می‌شود.
 • از ورود پرندگان به داخل بالکن و لانه سازی جلوگیری می‌کنند.
 • از سقوط و پرت شدن کودکان و افراد بزرگسال محافظت می‌کند.
 • با شیشه کردن می‌توان فضایی جداگانه برای گل و گیاهان به وجود آورد.
 • قطرات برف و بالکن به داخل بالکن نمی‌ریزند در نتیجه بالکن همیشه خشک باقی می‌ماند.‌
 • تمیز کردن شیشه‌ها بسیار راحت است طوریکه با یک دستمال مرطوب و نهایتا شیشه پاک‌کن به آسانی تمیز می‌شود.

مزایای شیشه بالکن به قدری زیاد است که تنها با یک بار دیدن آن در هر فضایی وسوسه خواهید شد که از آن در بالکن یا هر فضای دیگری از محیط کار و زندگی خود استفاده کنید. هنگامی که بالکن با شیشه پوشانده می‌شود درون آن همچون اتاقکی خواهد شد که می‌توان در همه روزهای سال به راحتی از آن برای نشستن، مطالعه کردن، دراز کشیدن، موسیقی گوش کردن، لباس پهن کردن، چیدن میز و صندلی و … استفاده کرد.

بیشتر بخوانید :نصب شیشه بالکن 

اجرای شیشه بالکن کشویی

اجرای شیشه بالکن کشوییبرخی از سازندگان ترجیح می‌دهند از همان ابتدا در بالکن شیشه به کار بگذارند اما ممکن است چنین قصدی از ابتدا وجود نداشته باشد و ساختمان فاقد شیشه بالکن باشد.

شیشه بالکن‌ها به صورت روکار اجرا می‌شوند در نتیجه محدودیتی از نظر زمان اجرایی وجود ندارد. شیشه بالکن‌ها می‌توانند تمام قد بوده یا اینکه در صورت وجود نرده و دیوار کوتاه در بالکن به شکل نیم قد ایجاد شوند.

عموما از شیشه‌های شفاف و ساده در بالکن استفاده می‌شود اما در صورت تمایل می‌توان از شیشه‌های مات، دودی و رنگی هم استفاده کرد.

شیشه‌ها نمای ساختمان را به هم نمی‌زنند بنابراین اجرای آن‌ها در آپارتمان، مجتمع و برج‌ها مشکلی به وجود نمی‌آورد. حتی برای ایجاد هماهنگی بیشتر می‌توان کل طبقات را شیشه کرد. قیمت شیشه کشویی بالکن بسیار مناسب است که اگر بین واحدها تقسیم شود هزینه تمام شده آن بسیار پایین خواهد بود.

قیمت شیشه کشویی بالکن

قیمت شیشه کشویی بالکنشیشه بالکن به صورت پانل است بنابراین با توجه به متراژ بالکن تعداد پانل‌ها مشخص خواهد شد. طول پانل‌ها با یکدیگر متفاوت است اما به طور کلی از استاندارد مشخصی پیروی می‌کند.

تمام قد یا نیم قد بودن، کیفیت ابزار و یراق استفاده شده، ضخامت شیشه‌ها، کیفیت شیشه، متراژ، ساده یا رنگی بودن، دو جداره بودن یا نبودن، میزان فریم به کار برده شده و … از عواملی هستند که روی قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند در نتیجه نمی‌توان هزینه دقیق برای این کار اعلام کرد اما به طور کلی قیمت شیشه ریلی بالکن از یک میلیون تومان به بالا آغاز می‌شود.

باید بتوان شرکتی را یافت که ضمن انجام کاری با کیفیت و بی نقص، دارای قیمت منصفانه باشد تا هزینه تمام شده پایین و مقرون به صرفه باشد. در میان انواع شرکت‌ها، نام شیشه بالکن را به خاطر بسپارید.

گروه فنی مهندسی اکبرزاده

شرکت فنی مهندسی اکبرزاده از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را اغاز کرده است و در زمینه شیشه بالکنی تاشو، کابین دوش حمام، درب اتوماتیک شیشه ای، شیشه اسلایدینگ، سیستم تجاری، پارتیشن شیشه ای و …. فعالیت می‌کند .

جهت ارتباط با مشاوران شرکت، با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر اصلی: ۳۳۵۲۳۲۰۷۰۲۶
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۵۷۴۹

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط